„pokaż swój styl. jak się wyróżnić, przyciągnąć obserwujących i zbudować markę na instagramie” – aimee song, erin weiner

Instagram podbił świat. Codziennie, miliony ludzi dzielą się przy pomocy tej aplikacji swoimi fotografiami, informują o swoich pasjach, wskazują miejsca warte odwiedzenia i nawiązują nowe znajomości. Zdawałoby się, że obsługa instagramowego konta to „pestka”, ale czy rzeczywiście tak jest? Co sprawia, że niektórzy użytkownicy mają tysiące, a nawet miliony obserwatorów, a w innych przypadkach zaledwie kilkudziesięciu? Na te i wiele innych pytań w swojej książce odpowiada blogerka i instagramowa gwiazda, Aimee Song.

Dla jednych – forma rozrywki, dla innych – narzędzie marketingowe. Instagram – platforma społecznościowa, przy pomocy której, użytkownik ma szansę dotrzeć do milionów odbiorców. Przynajmniej teoretycznie. Praktycznie trzeba się nieźle napracować lub uwierzyć w cud, by to właśnie nasze zdjęcie zostało zauważone w masie #selfie, #ootd, #tbt czy innego rodzaju fotografii.

Jak skutecznie wyróżnić się z tłumu, wie najlepiej Aimee Song, której instagramowy profil @songofstyle obserwuje ok. 4,7 mln ludzi. W książce „Pokaż swój styl” Aimee dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat budowania marki na Instagramie, daje czytelnikom praktyczny przewodnik, w którym krok po kroku wprowadza w świat selfie, hasztagów i… marketingu.

Dowiecie się m. in. jak wybrać odpowiedni Nick, jak skonstruować perfekcyjną siatkę, jak edytować zdjęcie, powiększyć grono odbiorców czy współpracować z markami.

Całość napisana przystępnym językiem i bogato ilustrowana, dzięki czemu przykłady opisywanych działań mamy tuż pod ręką. Jeśli więc potrzebujecie pomocy w poznawaniu tajników instagramowych działań – oto coś dla Was.

Nie ukrywam, że Aimee Song zainteresowała mnie przede wszystkim jako blogera i businesswoman. Została uznana przez magazyn „Forbes” za jedną z trzydziestu największych biznesowych talentów przed trzydziestką. Wstęp do jej książki napisała sama Diane von Furstenberg, a jej codzienne stylizacje stanowią inspirację dla kobiet na całym świecie.

Czy dzięki wskazówkom Aimee staniecie się nagle gwiazdami Internetu? Nie wiem, ale jeśli to jest Waszym celem – warto spróbować.

Opis wydawcy:

Chcesz się dowiedzieć, jak wyróżnić swoje zdjęcia  wśród milionów selfie wrzucanych codziennie na Instagram?  Jak je edytować i tagować?  Jak zdobyć aktywnych obserwatorów i współpracować z reklamodawcami?

O tym wszystkim opowie ci Aimee Song, autorka bloga „Song of Style”. Jest jedną z najbardziej znanych blogerek świata, uznaną przez „The Business of Fashion” za osobę kształtującą światowy rynek mody. Znalazła się na liście 30 największych biznesowych talentów przed trzydziestką magazynu „Forbes”. Na pokazach mody zasiada w pierwszych rzędach. Od lat współpracuje ze znanymi markami.

Jej bloga odwiedza miesięcznie ponad 4 miliony osób, a konto na Instagramie codziennie śledzi prawie 4 miliony obserwatorów.

Tytuł: Pokaż swój styl. Jak się wyróżnić, przyciągnąć obserwujących i zbudować markę na Instagramie

Autor: Aimee Song, Erin Weiner

Tłumaczenie: Joanna Dziubińska

Wydawca: Wydawnictwo Znak

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 208

Oprawa: twarda

ISBN: 978-83-240-3771-1

 

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *