„twój dziennik” – regina brett

Reginy Brett nie trzeba przedstawiać polskim czytelnikom. Autorka takich książek jak „Bóg nigdy nie mruga” czy „Jesteś cudem” ma w naszym kraju spore grono fanów, a jej „lekcje” cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Tym razem Wydawnictwo Insignis Media wraz z Reginą Brett przygotowało coś specjalnie dla polskich wielbicieli pisarskiego talentu Amerykanki – „Twój dziennik”.

Tak, to nie pomyłka – rzeczywiście chodzi o dziennik, tyle, że jest to dziennik zupełnie inny niż wszystkie. Każdy miesiąc rozpoczyna się „lekcją”, czyli felietonem, z których większość została napisana z myślą o Polsce i Polakach. Autorka odwołuje się w nich do swoich doświadczeń, związanych z pobytem w naszym kraju, choć stanowi to zaledwie punkt wyjścia do mówienia o życiu, uczuciach, relacjach z drugim człowiekiem i… samym sobą. Brett przekazuje w nich prawdy uniwersalne, wywołując w czytelniku wzruszenie lub zmuszając go do uśmiechu.

„Twój dziennik” zaprojektowany został tak, by być kalendarzem, pamiętnikiem i źródłem inspirujących myśli w jednym. Większość dni opatrzona jest cytatami z książek autorstwa Reginy Brett, gdzieniegdzie znajdziemy jednak miejsce na wpisanie własnych „złotych myśli” lub dokończenie myśli autorki, dzięki czemu dziennik staje się rzeczywiście nasz, staje się tworem spersonalizowanym. Co ciekawe „Twój dziennik” może pełnić funkcję kalendarza przez kolejnych 5 lat.

Pomysł ciekawy, na pewno spodoba się miłośnikom twórczości Reginy Brett. Myślę, że to także doskonały prezent dla tych, którzy potrzebują codziennej dawki motywacji i pozytywnej energii.

 

Wydawca o dzienniku:

Wyjątkowy dziennik z 12 nowymi lekcjami Reginy Brett napisanymi specjalnie dla polskich Czytelników

Od wielkiego sukcesu zbioru felietonów Bóg nigdy nie mruga książki Reginy Brett cieszą się w Polsce niesłabnącym uznaniem. Pełne ciepła, nadziei i wzruszeń lekcje tej amerykańskiej pisarki i dziennikarki są dla wielu cenną podporą w życiu i drogowskazem na jego krętych drogach.

Teraz celne komentarze, spostrzeżenia i myśli Reginy Brett będą mogły towarzyszyć nam w dowolnej chwili każdego dnia. Będziemy mogli po nie łatwo sięgnąć, robiąc sobie krótkie przystanki w codziennym zabieganiu. Taka jest właśnie idea Twojego dziennika, uniwersalnego kalendarza na każdy rok, do którego na naszą prośbę Autorka napisała 12 zupełnie nowych lekcji, w większości inspirowanych jej dwukrotnym pobytem w Polsce.

Twój dziennik to osobisty notatnik i wyjątkowy kalendarz. To źródło Twojej inspiracji i kreatywności oraz zachęta, by dobrze przeżyć każdy kolejny dzień.

Autor: Regina Brett

Tytuł: Twój dziennik

Przekład: Olga Siara

Rok wydania: 2015

Ilość stron: 432

Oprawa: trochę twarda, trochę miękka – punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Wydawca: Insignis Media

ISBN: 978-83-65315-11-3

 

Foto: okiemwariata/justyna_sawczuk

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *