warto zajrzeć lipiec/sierpień 2016

Mam dziś dla Was kolejną listę miejsc w sieci, wartych odwiedzenia. Mam nadzieję, że skorzystacie – ja się zaczytałam 🙂

1_one_little_smileONE LITTLE SMILE bloga prowadzi Paulina, na co dzień zajmująca się projektowaniem grafiki. Nic więc dziwnego, że już sam wygląd One Little Smile zachęca, by zostać na dłużej. Znajdziecie tam m. in. projekty Pauliny, które możecie wydrukować i wykorzystać w swoich wnętrzach, jak np. kartki na Dzień Matki czy tapety z kalendarzem. Jest też dział DIY z niezwykle praktycznymi wskazówkami jak samodzielnie zrobić świąteczne ozdoby, kalendarz biurkowy czy jak zorganizować kąt do pracy za mniej niż 70 zł. W dziale Ciekawostki znajdzie m. in. linki godne polecenia, a w moim ulubionym dziale Rozwój porcję motywacji i praktycznych rad, jak ułatwić sobie pracę i życie.

One Little Smile to pozycja obowiązkowa na mojej wakacyjnej liście „Warto zajrzeć”.

2_alexdargALEXDARG  – blog prowadzony przez Aleksandrę Dargiewicz, dziewczynę z Łap k. Białegostoku, która szturmem podbija blogosferę. Jest nie tylko blogerką, ale też fotografem. W swoich stylizacjach niebanalna, w makijażu – odważna, konsekwentna w dążeniu do celu. Dla mnie jej blog to przede wszystkim ciekawe, czasami nieoczywiste połączenia ubrań. Ola prezentuje styl daleki od mojego, ale zawsze z wielką przyjemnością podglądam jej propozycje. I oczywiście bardzo jej kibicuję, w końcu to dziewczyna z Podlasia!

3_fashionelkaFASHIONELKA tak, tak, wiem – najprawdopodobniej jestem ostatnią kobietą w Polsce, która dopiero w lipcu tego roku odkryła bloga Fashionelka. Odkryłam i się zachwyciłam. To miejsce jest stworzone dla mnie! Tematyka niemal całkowicie odpowiada moim zainteresowaniom – moda, podróże, psychologia, kuchnia, wnętrza, zdrowie…  Jedyną rzeczą, której mi brakuje to wpisów, związanych z aktywnością fizyczną, ale na litość boską! – nie można wymagać od dziewczyny, żeby zajmowała się wszystkim! Tą dziewczyną jest Eliza Wydrych – z miejsca podbiła moje serce. Wystarczy obejrzeć jakikolwiek filmik z udziałem Elizy (zakładka VLOGI), by zobaczyć niezwykle naturalną, ciepłą dziewczynę. I ten jej szczery, promienny uśmiech. Gdy czytam jej teksty, oglądam zdjęcia lub filmy, sama zaczynam się uśmiechać.

Fashionelka to źródło niesamowicie pozytywnej energii, zajrzyjcie koniecznie!

4_zabij_grubasaZABIJ GRUBASA – blog, stworzony przez Edwina Zasadę – człowieka, który zabił grubasa, którym był. Myliłby się jednak ten, kto uznałby, że Zabij Grubasa to blog dla tych, którzy się odchudzają. O nie – to, co prawda zapis walki Edwina ze zbędnymi kilogramami, ale to przede wszystkim miejsce pełne motywacji dla tych, którzy chcą żyć zdrowiej. Znajdziecie tam masę nieskomplikowanych przepisów na zdrowe i smaczne posiłki, ale też recenzje lokali i – to co Justynki lubią najbardziej – Fit Historie, czyli relacje z poszczególnych biegów. Krótko mówiąc – fantastyczne miejsce w sieci, pełne dobrej energii i uśmiechu Edwina. Fani zdrowych posiłków i biegacze – dla Was to obowiązkowa pozycja do odwiedzenia w te wakacje.

5_kameralnaKAMERALNA  – kolejne zachwycające odkrycie lipca! Wspominałam Wam chyba, że pociąga mnie idea slow life, stojąca w opozycji do coraz bardziej pędzącego świata. Oto kolejna ambasadorka slow life Dorota Zalepa, autorka bloga Kameralna, gdzie podpowiada jak poprawić komfort życia, jak żyć we własnym tempie i w zgodzie ze sobą. Znajdziemy tam wpisy, dotyczące mody, urody, urządzania wnętrz, a także fotografii. Poza tym jest porcja pozytywnych, motywujących i mobilizujących do działania postów w zakładce – a jakże –  Slow Life. Poza tym Dorota świetnie pisze, czytanie jej tekstów to dla mnie zawsze wielka przyjemność. Blog Kameralna został dodany do listy „Warto zajrzeć” jako ostatni, ale to mój zdecydowany numer jeden!

Foto główne: unsplash.com

 

5 comments

  • Ależ mi miło czytać takie słowa! Sprawiłaś mi ogromną radość. Dziękuję! 🙂

    • Kochana! Nie masz za co dziękować – z olbrzymią przyjemnością zatopiłam się w lipcową lekturę Twoich tekstów. Bloga odkryłam zaledwie kilka dni temu i wciąż jeszcze po nim myszkuję 🙂

  • Justyna, pięknie Ci dziękuję za to miłe wyróżnienie! Ale fajnie zacząć dzień od tylu ciepłych słów 🙂

    • Jesteś kolejną osobą, która dziękuje – zupełnie niepotrzebnie. Wybrałam te blogi, ponieważ uważam, że – mówiąc potocznie – robicie świetną robotę, dając ludziom coś, czego potrzebują, treści, jakich szukają. We mnie zyskałaś na pewno stałą czytelniczkę 🙂 Pozdrawiam ciepło 🙂

  • No i mam już dwa dodatkowe miejsca do odwiedzania. Lubię takie posty 😉

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *