warto zajrzeć lipiec/sierpień 2017

Sezon podwórkowy w pełni, dlatego coraz mniej czasu spędzam przed komputerem, coraz rzadziej zaglądam na blogi, które lubię i sporadycznie odwiedzam nowe „internetowe miejscówki”. Udało mi się jednak znaleźć kilka lekkich i przyjemnych stron, którym zdecydowanie warto przyjrzeć się bliżej.

OBCASY PODLASIA 1_obcasy_podlasia  Zaczynamy od portalu, stworzonego z myślą o kobietach, mieszkających na Podlasiu. Znajdziecie tu drogie Panie informacje o ciekawych inicjatywach i spotkaniach, wywiady z inspirującymi kobietami, artykuły z zakresu psychologii, motywacyjne czy poradnikowe teksty. Warto zajrzeć!

2_blog_annabelleBLOG ANNABELLE Kolejne kobiece miejsce w sieci. Autorka bloga, Anna, pisze przede wszystkim o modzie i urodzie, ale znajdziecie tam także niezwykle ciepły, osobisty tekst o byciu mamą („Honey Bunny Babe”). Jeśli szukacie modowych inspiracji, wygospodarujcie chwilę, by tu zajrzeć.

3_travel_and_keep_fitTRAVEL AND KEEP FIT Blog o podróżowaniu i zdrowym stylu życia, prowadzony przez uroczą Olę. Miejsce tworzone z pasji, gdzie znaleźć można to wszystko, co kocha jego autorka. Jest tam masa ciekawych artykułów, dotyczących miejsc, które odwiedziła Aleksandra, jak: Argentyna, Brazylia, Kambodża, Hawaje, Malezja czy Nowa Zelandia. Do tego garść podróżniczych rad w rodzaju: jak zaplanować budżet wyjazdu czy jak zarabiać w podróży, gdzie spać i gdzie zjeść.

Ważną część życia Oli jest dbałość o zdrowie i formę, stąd też zakładka „Keep Fit”, w której znajdują się opisy aktywności wszelakich, jakich autorka miała okazję spróbować w podróży, np. trekking na lodowiec czy jazda konna w Nowej Zelandii, rady typu jak znaleźć w sobie motywację do działania czy jak biegać w upale.

Niezwykle ciekawa jest zakładka „Extras”. To tam Ola umieściła posty refleksyjne i te z zakresu psychologii, wpisy dotyczące studiów za granicą oraz świata zwierząt – wszystko to, co głównych tematów, czyli podróżowania i bycia fit, dotyczy pośrednio. Tego miejsca nie można ominąć!

STYLOLY4_styloly  Propozycja na lato, czyli blog, gdzie znajdziecie tematy lekkie, łatwe i przyjemne. Możecie tu poczytać o modzie, urodzie, podróżach czy… przygotowaniach do ślubu. Wszystko utrzymane w pogodnej tonacji.

Bloga prowadzi Ola Marzęda, absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, z wykształcenia… magister chemii. Na szczęście Aleksandra postanowiła chemiczne eksperymenty zamienić na eksperymenty modowe, dzięki czemu powstał StylOly. Bardzo przyjemny dodatek do herbatki, kawy i odrobiny słodyczy.

5_jest_rudoJEST RUDO Strona w dużej mierze poświęcona fotografii – znajdziecie tam artykuły i bank darmowych zdjęć, a jeśli macie ochotę poszerzyć swoją wiedzę, istnieje możliwość zakupu lekcji fotografii. Ja jednak zatrzymałam się na stronie JEST RUDO z powodu jej autorki Natalii i sposobu jej pisania – lekko, zabawnie, a jednocześnie konkretnie o sprawach nie tylko przyjemnych, związanych z blogowaniem, motywacją czy szeroko pojmowanym lifestylem. Krótko mówiąc – warto zajrzeć, nie tylko obejrzeć, ale i w słowa się zagłębić. Polecam bardzo!

 

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *