warto zajrzeć

Choć przy komputerze spędzam większość dnia, rzadko zdarza mi się wygospodarować czas na buszowanie w sieci. Jeśli mam chwilę, najczęściej wracam do stron, które już znam. Pijąc wieczorną herbatkę lubię się zrelaksować, odwiedzam więc głównie blogi, które można zaklasyfikować jako lifestylowe… eee… cokolwiek to właściwie znaczy. Oczywiście zdarzają się też blogi, poświęcone architekturze i literaturze. Jedno jest pewne – ma być przyjemnie.

Poniżej zamieszczam moją subiektywną listę stron, wartych odwiedzenia:

blog cammyCAMMY  – blog nie tylko o modzie i urodzie. Autorka, z wykształcenia psycholog, często porusza kwestie relacji międzyludzkich, podejścia do życia, motywacji. To miejsce, gdzie dobry styl łączy się z psychologią.

 

 

blog the style_diggerTHE STYLE DIGGER – blog o slow fashion i celebrowaniu codzienności, prowadzony przez uroczą Joannę Glogazę – socjologa, właścicielkę kudłatego psa Chrupka i autorkę świetnej książki „Slow fashion. Modowa rewolucja” , związaną z marką Lunaby . Joanna udowadnia, że hasło „mniej, znaczy więcej” z powodzeniem można stosować zarówno w modzie, jak i w życiu.

 

 

blog_make_life_easierMAKE LIFE EASIER – tego miejsca nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Bloga prowadzą mądre i przedsiębiorcze kobiety, które dzielą się z czytelniczkami swoimi pasjami. Znajdziecie tam mnóstwo smacznych i zdrowych przepisów, porady i modowe inspiracje oraz garść motywacji dla kanapowych leniuszków.

 

 

 

 

blog loving_itLOVING IT – to miejsce dla miłośników pięknych wnętrz. Znajduję tam masę ciekawych pomysłów, dotyczących aranżacji i dekoracji niemal każdego miejsca w domu, od kuchni, przez pokój biurowy i sypialnię, po taras i ogród.

 

 

 

blog_anna_protasANNA PROTAS  – Anię miałam okazję poznać osobiście na Fashionable East w Białymstoku. Urzekła mnie swoim uśmiechem, życzliwością i pozytywną energią, którą zaraża wszystkich wokół. To kobieta niezwykła – żona, matka, tancerka, założycielka marki Protas Fashion, a przede wszystkim dziewczyna, która czerpie z życia pełnymi garściami, odnajduje radość w codzienności i tą właśnie radością dzieli się z czytelnikami. Co prawda przez dłuższą chwilę jej nie było, ale widzę, że wróciła, więc polecam!

 

A Wy, gdzie zaglądacie w wolnej chwili?

Foto główne: unsplash.com

 

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *