„sekret przyciągania. poczuj w sobie wszechświat” – brenda barnaby

Kolejna pozycja wydawnicza, poświęcona osławionemu Prawu Przyciągania, którego zasady w filmie „Sekret” wyjaśniła Rhonda Byrne. „Sekret przyciągania” ma pomóc w zastosowaniu ich w praktyce.

Za każdym razem, gdy sięgam po kolejny poradnik, opierający się na Prawie Przyciągania, zastanawiam się, co jeszcze można na ten temat napisać. Cóż… coraz częściej moja odpowiedź brzmi: „nic nowego”.

Brenda Barnaby raz jeszcze przypomina jak działa Prawo Przyciągania, po czym opisuje dziesięć podstawowych kroków na drodze do lepszego życia. Udziela wskazówek: jak rozwinąć moc swojego umysłu, jak dbać o umysł i ciało, jak nauczyć się odrzucać negatywne myśli czy właściwie zdefiniować swoje życzenie. Autorka mówi też o najczęściej popełnianych błędach i odpowiada na podstawowe pytania, dotyczące Prawa Przyciągania. Wszystko to jest tak gęsto okraszone cytatami ekspertów, którzy wystąpili w filmie „Sekret”, że powinno im się oddać połowę honorarium za tę książkę, gdyż Barnaby, w wielu miejscach, ogranicza się jedynie do rozwinięcia ich myśli.

Jak by na to nie spojrzeć, Prawo Przyciągania to jednak fenomen. Bóg jeden raczy wiedzieć, ilu ludzi na tej planecie zbiło dzięki niemu fortunę. I nie mam tu na myśli wyznawców teorii, przedstawionej przez Rhondę Byrne, a tych, którzy uważają się za „nauczycieli” i „specjalistów” w tej dziedzinie.

Postawmy sprawę jasno  – NIE POTRZEBUJECIE TEJ KSIĄŻKI, BY POZNAĆ, ZROZUMIEĆ I ZACZĄĆ STOSOWAĆ PRAWO PRZYCIĄGANIA. To po prostu kolejny poradnik, który ma na okładce słówko „Sekret” – tytuł jednego z najpopularniejszych filmów motywacyjnych, jakie kiedykolwiek powstały. Lepszego chwytu marketingowego nie trzeba, więc mam propozycję – kolejną ¼ honorarium za książkę oddajmy specjalistom z działu reklamy i marketingu – wykonali kawał dobrej roboty.

Wydawca o książce:

Jesteś okruchem Wszechświata. Jego energia przepływa przez Ciebie. Współtworzysz wszystko to, co nazywamy Kosmosem. Twoje pragnienia, marzenia, obawy i lęki – właśnie one składają się na Twój świat. Podstawowa zasada Prawa Przyciągania jest niezwykle prosta: Wszechświat przyciąga wszystkie Twoje myśli i zwraca je w postaci rzeczywistości w Twoim życiu.

Ten praktyczny podręcznik daje Ci niepowtarzalną okazję dokonania niesamowitych zmian. Wskaże Ci konkretne kroki, które pozwolą przeobrazić Twoje życie za pomocą pozytywnego myślenia. Wejdź na drogę wytyczoną przez Rhondę Byrne i Brendę Barnaby w bestsellerach Sekret i Więcej niż Sekret.

Zastosuj Prawo Przyciągania – posłuż się praktycznymi radami i wskazówkami, które pozwolą Ci odmienić życie.

  • Wizualizacje i afirmacje prowadzące do lepszego życia.
  • Dieta dla zdrowego i aktywnego mózgu.
  • Sposoby uzyskiwania pozytywnej energii.
  • Świadome projektowanie własnej przyszłości.
  • Wykorzystywanie mocy wyobraźni.

 

Tytuł: Sekret przyciągania

Autor: Brenda Barnaby

Wydawca: sensus.pl/wydawnictwo Helion

Rok wydania: 2014

Tytuł oryginału: Guia Práctica de El Secreto

Tłumaczenie: Katarzyna Jachimska-Małkiewicz

Ilość stron: 203

Oprawa: twarda

ISBN: 978-83-246-4482-7

Join the discussion

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *